Naši veterináři

MVDr. Jozef ĎurechMVDr. Jozef Ďurech

Absolvoval Fakultu veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické university Brno v roce 2000. Poté sloužil 1 rok vojenskou službu ve vojenské veterinární základně na Grabštejně. V letech 2001 – 2005 pracoval na veterinární klinice A-Z Vet v Praze – Klánovicích. Na naší klinice se zaměřuje zejména na obory oftalmologie, ortopedie, stomatologie a dermatologie. Chová psy, akvarijní rybky a pěstuje orchideje.

MVDr. Jan MacekMVDr. Jan Macek

Absolvoval Fakultu veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické university Brno v roce 2000. V letech 2000 – 2005 pracoval jako veterinární lékař se zaměřením na urologii, onkologii a cytologii na veterinární klinice Ivet v Praze Krči. Publikuje v odborném tisku (Veterinářství, Veterinární lékař). Na naší klinice se zaměřuje zejména na obory urologie, onkologie, chirurgie měkkých tkání, cytologie a choroby plazů. Chová psa. Je členem ČAVLMZ a Onkologické společnosti ČAVLMZ.

MVDr. Michaela Walczysková

Absolvovala Fakultu veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické university Brno v roce 2009. V letech 2009-2010 pracovala na veterinární klinice v Praze na Žižkově. Na naší klinice se zaměřuje na léčbu chorob drobných savců a kardiologii. Chová kočku.

MVDr. Mária Macošková

Absolvovala Univerzitu veterinárneho lekárstva a farmácie v Košicích v roce 2016. V letech 2016-2018 pracovala na Veterinární klinice AAR v Kolíně. Chová psa a ježka. Zaměřuje se na gastroenterologii. V současnosti je na rodičovské dovolené.

MVDr. Lucie Šemberová

Absolvovala Fakultu veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické univerzity Brno v roce 2018. Zaměřuje se na endokrinologii a choroby drobných savců. Chová morčata. V současnosti je na rodičovské dovolené.

MVDr. Veronika Jakovljevič

Absolvovala Fakultu veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické univerzity Brno v roce 2022. Zaměřuje se na dermatologii.

Klára KováříkováKlára Kováříková

Pracuje u nás jako veterinární sestra. Systematicky se věnuje kynologii.

Ing. Lída Lejsalová

Absolvovala studium Zájmových chovů zvířat na České zemědělské univerzitě v roce 2018. Jezdí na koni. Pracuje u nás jako veterinární sestra.